Game Zone q-dark Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Game Zone q-dark Community

Game Zone q-dark Community by Sp1k3
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum va potejati contul / TEPELE

In jos 
AutorMesaj
Sp1k[e]
Webmaster
Webmaster
Sp1k[e]


Mesaje : 25
Data de înscriere : 28/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Turnu Magurele

Cum va potejati contul / TEPELE Empty
MesajSubiect: Cum va potejati contul / TEPELE   Cum va potejati contul / TEPELE Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 4:23 am

Cum va protejati contul

1.Nu dati contul nimanui chiar daca este best frends si neam cu tine si nu mai stiu eu ce ca si tipu acela poate sa fie la randu lui "hacuit" dar el nu stie.
2.Nu va puneti parola cum va este nick-ul de exemplu sa am nick-ul Sharp si sa imi pun parola tot sharp,este absurd ,chiar sunt uni destepti pe server care se gandesc la chestia asta.
3.Nu acceptati pe messenger,skype etc, programe necunoscute mai ales cu extensia .exe(samp.exe),pentru ca acolo poate sa fie un keyloger sau nu mai stiu eu ce sa iti vada parola,chiar daca ti-ai pune tu parola "sharpz0r2315161sdqr" degeaba orice parola este usoara cu un keyloger in pc,si nu exista doar keyloger exista tot felu de programe de genu.

Inselaciune*TZEAPA*

La randu lor au devenit si ele populate,cum ar veni "Dau 30 de milioane pe un cont de steam,sau vand cont pe nu stiu cat si dupa aceea veniti pe forum sa va recuperati contul ca tu ai dat contul la "cel mai bun prieten" si el nu ti-a dat "marca"
1.Tot ce nu apartine de server nu va putem ajuta cum ar veni.
Tu ai dat 30 de milioane la amicu tau si el trebuia sa iti dea un steam,ok tu i-ai dat bani si el nu ti-a mai dat steam-u aici noi(egaming) nu avem nici o problema in primu rand trebuia sa te gandesti in ce te bagi.
2.Tepele pe case/biz si tot ce apartine de server (inafara de cont ,pentru ala esti pe propria raspundere) aici nu va trebuie sa va faceti grij pentru ca se sanctioneaza urat de tot doar cu niste dovezi.

Cam atat am avut de zis daca nu ai inteles ceva astept un PM(Private Mesaj) in legatura cu ,"Contul si tzeapa lu vlad" si am sa va ajut.
Sus In jos
http://gamezoneq-dark.forumumotion.com
 
Cum va potejati contul / TEPELE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Game Zone q-dark Community :: GaMes Zone: Server Role Play :: Cereri unban/Regulament-
Mergi direct la: